Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)
Chuť, číslováno a signováno dole uprostřed tužkou 45/70 Anderle, nedatováno (1983), kombinovaná grafická technika/papír, 67 x 50 cm, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |